Het magische kistje

Ben je ooit voor enkele weken alleen thuis geweest omdat je vader en moeder er allebei niet zijn. Nee hè. Dat overkomen Roos en Maxime. En stel je dan eens voor dat je zomaar ergens op een rommelmarkt een merkwaardig kistje ontdekt, waarover je hebt gedroomd. Die moet je dan gewoon hebben.

En laat dat kistje nu eens niet zomaar een kistje zijn. Maar een heel bijzonder kistje met speciale krachten. Dat kan nooit goed gaan. Zeker niet wanneer er ook nog de magiër is, die er al heel lang naar op zoek is. Om er gemene plannen mee uit te voeren en alles op alles zet om het in handen te krijgen. Inbraak en een overval behoren tot middelen die niet worden geschuwd. Kunnen inspecteur Listig en agent Snugger de kinderen helpen bij het tegenhouden van de kwaadaardige plannen van de magiër…

Een spannend kinder-toneelstuk die je gezien moet hebben!

Adviesleeftijd: 4 t/m 11 jaar, maar ook heel leuk voor al de ouders.

Voor u spelen: Rob Dorst, Esmeralda van der Heijden-Stomphorst, Daniëlle de Jong, Sjoerd Prins, Trudy de Jong en Helma van der Lans.

Regie: Arjan Laros
Auteur: Rob Maaijen

Uitvoeringen:
Zaterdag 13 januari 2024 14:00 uur, De tijdelijke Schelft
Zondag 14 januari 2024 14:00 uur, De tijdelijke Schelft
Zondag 21 januari 2024 14:00 uur, De Duinpan de Zilk