Voorjaarsstuk 2022 – Opvolging verzekerd

Als er in het dorp een sieradenexpositie georganiseerd wordt, waar ‘s werelds kostbaarste diamant te bewonderen is, heeft de familie van het dorpshotel genoeg werk te doen. Na een overval, waarbij de diamant gestolen wordt verschij- nen er wel een paar vreemde gasten in het hotel. Twee dames van twijfelachtige komaf die zich wel heel verdacht gedragen, een oud dametje die steeds de weg kwijt is en de doofstomme Femke.

En wat te denken van de nieuw aangenomen butler, is zij wel wie ze zegt dat ze is. Als tot overmaat van ramp de schilders maar niet opschieten met het schilder- werk en ook nog iets te veel interesse in de dames laten zien is de chaos com- pleet. We weten zeker dat U met een lach op uw gezicht weer naar huis gaat

Voor u spelen: Marleen Lamboo, Patty Wardenaar-van Amsterdam, Anita van Houten, Petra den Engelsen, Johan Schouten, Lies Nulkes, Gerda van ‘t Wout, Thea Klein, Anneke Raasveldt en Marion Hermans

Regie: Annette de Zwart Auteur: Hub Fober

Informatie over kaartverkoop vind u hier